G³ogów, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Malarz Konstrukcji Stalowych

G³ogów

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

INFINI Groupe Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowisko: MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH (nr. ref. PL/5MKS/15).

Liczba poszukiwanych osób: 5

ZADANIA:
Przygotowanie powierzchni do malowania
Malowanie konstrukcji stalowych (pêdzlem i/lub wa³kiem)
Przygotowanie materia³ów do pracy (mieszanie farb)
Aplikacja pow³ok antykorozyjnych
Praca wewn±trz hali, mo¿liwa praca na wysoko¶ci

WYMAGANIA:
Do¶wiadczenie zawodowe w malowaniu konstrukcji stalowych (min. 2 lata) na konstrukcjach przemys³owych
Wykszta³cenie zawodowe lub techniczne w zawodzie
Umiejêtno¶æ malowania antykorozyjnego
Sprawno¶æ fizyczna pozwalaj±ca na pracê na wysoko¶ci
Mile widziane: czynne prawo jazdy kat. B, referencje, certyfikat potwierdzaj±cy umiejêtno¶ci

OFERTA:
Legalne zatrudnienie
Min. pó³roczny kontrakt, z mo¿liwo¶ci± przed³u¿enia wspó³pracy
Wynagrodzenie godzinowe + premia na dotrzymanie kontraktu

Osoby zainteresowane ofert± pracy prosimy o przes³anie cv (z dok³adnym opisem do¶wiadczenia i zdjêciem), referencje oraz certyfikat na adres: kontakt@infini-groupe.com, za³±czaj±c w nim klauzulê: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

W tytule maila proszê podaæ nr referencyjny: nr. ref. PL/5MKS/15.
Kontaktujemy siê z wybranymi osobami, które spe³niaj± w/w wymagania

Og³oszenie dodane: Sroda, 21 Pazdziernik, 2015  18:59

Identyfikator: 565265

Wy¶wietleñ: 9194

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. MALARZ PIASKARZ
  2. Malarz/Lakiernik Konstrukcji Stalowych - Umowa o Pracê
  3. Malarz-gipsiarz
  4. malarz pokojowy
  5. malarz-szpachlarz