Głogów, Dolnośląskie

Praca w Opiece- Poszukujemy Opiekunki z j. niem. podstawowym

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, Kassel 34125
Termin wyjazdu: od 22 stycznia 2018
Wynagrodzenie: 800 euro netto

Ogólny opis:
Do opieki Pani w wieku 97lat, o wadze 61kg i wzroście 162cm. Pani ma początkującą demencję, choroby starcze, problemy z rytmem serca oraz jest inkontynentna. Seniorka porusza się przy rollatorze. Podopieczna wymaga pomocy codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu domu. Seniorka mieszka wraz z mężem i córką, którzy nie wymagają opieki. W domu także zwierzęta.
Do dyspozycji opiekunki własny pokój z TV, Internet, telefon do Polski.

Obowiązki:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
-dbanie o ogród

Wymagania:
- język niemiecki podstawowy
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: @

tel: 570 718 736
tel: 576 115 628
Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)

pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Zapraszamy!

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Styczen, 2018  16:33

Identyfikator: 627254

Wyświetleń: 7770