G³ogów, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Sprzedawca

G³ogów

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad, dla swojego Klienta - du¿ej sieci sklepów, poszukuje kandydatów do pracy na terenie G³ogowa na stanowisko:
* sprzedawca

Opis stanowiska:
* obs³uga klienta na sklepie
* obs³uga kasy fiskalnej

Oferujemy:
* umowa o pracê
* praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; pon-nd)

Wymagania
* ksi±¿eczki do celów sanepidarno-epidemiologicznych
* mile widziane do¶wiadczenie w pracy w handlu
* du¿a motywacja do pracy
* mile widziane za¶wiadczenie o niepe³nosprawno¶ci

Zainteresowane osoby prosimy o przys³anie CV na adres e-mail: legnica@pl.randstad.com z dopiskiem "sprzedawca" w tytule maila.

Og³oszenie dodane: Sroda, 04 Styczen, 2012  11:43

Identyfikator: 365813

Wy¶wietleñ: 11189

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Sprzedawca (praca na 2 tygodnie)
  2. Sprzedawca na stacji LPG w £êgowie, gm. Pruszcz Gdañski
  3. Sprzedawca w galerii handlowej
  4. Sprzedawca w sklepie odziezowym
  5. Sprzedawca - Kasjer